Şirket Profilimiz

EA Otomasyon Mühendislik & Elektrik

Deneyimerimizin bizi getirdiği noktada, piyasadaki eksikliklerden yola çıkarak 2002 yılında EA Otomasyon Mühendislik Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.'ni kurduk.


EA Otomasyon Mühendislik Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. olarak;

Mühendislik hizmetleri, proje, yüksek gerilim trafo tesisleri, enerji nakil hattı tesisleri, fabrika içi kuvvetli akım tesisatları (kablo, tava, busbar, aydınlatma, priz, makine beslemeleri), zayıf akım tesisatları (telefon, data, kamera, seslendirme, yangın algılama ve uyarı, bina otomasyonu), topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatları, AG dağıtım ve kompanzasyon panoları montajı, trafo tesislerinde işletme sorumluluğu, makine otomasyonu, arıza bakım, lazer kesim, led aydınlatma konusunda faaliyet göstermekteyiz.

3 Elektrik Mühendisi, 1 Elektronik-Elektrik Mühendisi ve 29 teknik personel (MYO ve EML Elektrik Bölümü mezunu, EKAT Belgeli) olmak üzere sahada faaliyetlerimizi profesyonelce yürütmekteyiz.
Mühendislerimiz, Tesisat Denetleme, Topraklama, Y.G. İşletme Sorumluluğu, Yenilenebilir Enerji Yetkilendirme belgelerine sahiptir.
Firmamız ISO9001-2008 belgesine sahiptir.

Hiçbir zaman vazgeçmediğimiz müşteri memnuniyeti, birincil ilkemiz olmuştur.

Genç, profesyonel, deneyimli, geleceğe umutla bakan ve tutarlı kadromuz, dünyanın en iyi markalarının satışı, ülkemiz üretimini geliştiren ve destekleyen satış yönetimi, kaliteli ürünün en uygun fiyata alınabileceği kesintisiz hizmet anlayışı değişmeyen özelliğimiz olmuştur.

Bilgi çağının son teknolojileri ile donatılan, bilgisayardan hızlı sipariş ve adrese teslim ya da geniş alanda bol çeşit ve stok ile hızlı teslimat, ter tercihe uygun şekilde satış, garantili ürün satışı, çözümcü ve samimi kadromuz ile sektördeki yerimiz bellidir.

Bizlere duyulan güvenle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.